Pseudotropheus polit, Lions Cove

Kategória
Malawi cichlidy

Nezabudnite, že africké cichlidy potrebujú kvalitne vyfiltrovanú vodu, pravidelne vymieňanú vodu, priestranné akvária, perfektné osvetlenie a  vynikajúcu potravu.

Dajte im to, čo si vyžadujú a oni vás odmenia ! Budú krásne sfarbené so zdravou stavbou tela.

Čo vás ale najviac na nich ohúri, až prekvapí ? Ich životné prejavy. Samičky si budú ukrývať potomstvo v papuľke, v jaskynke alebo  v malej ulitke od slimáka. Zatiaľ čo samce budú budovať nádherné hniezda a neustále prekopávať „vaše“ akvárium.

„Vlastniť“ africké cichlidy v akváriu, znamená mať akvárium plné života. Každý deň budete zažívať niečo nové a zaujimavé. A je po „telke“ 🙂

 

Ak sa Vám zapáčil chov týchto nádherných a inteligentných rybiek, tak ako nám a neviete ako ďalej, neváhajte a oslovte nás. Africké cichlidy sú dlhoveké rybky, dožívajú sa 10 a poniektoré aj viac rokov, dokonca až 30 rokov :). Preto je dôležité, aby všetko hneď na prvý raz dobre „klaplo“. Z akvária, ako uceleného, zdravého biotopu musíte mať radosť a nie starosť.

A s čim Vám vieme pomôcť ?

Pani Fuljerová „montuje“ akvária viac ako 15r. a tak má bohaté skusenosti. A čo je dôležité, že chodí do práce rada a tomu odpovedajú jej výsledky. Pomôže Vám so správným výberom, prípadne „zmontuje“ akvaŕiový komplet na mieru podľa Vaších požiadaviek.

A pán Fuljer ten do práce nechodí, lebo to čo robí, je jeho koníček. A tak sa nečudujte, že síce Vám dobré poradí, prípadne zloží celú osádku akvária, ale nič Vám nepredá. Prečo ? Lebo jeho hobby je chov rybiek, afrických cichlíd a tieto rybky si vyžadujú priestranné akvárium, kvalitnú filtráciu, osvetlenie a dobrú potravu. A ak by „jeho“ rybky nemali to, čo si zaslúžia, mal by smútok v očiach.