Skoč na obsah Skoč na menu

vyhľadávanie

poslať odkaz na túto stránku emailom  vytlačiť 

EHEIM Produkty


Ak máte záujem zakúpiť si EHEIM informácie nájdete na AKVARIUMONLINE.SK

Firma EHEIM sa radí k priekopníkom v oblasti modernej akváriovej technológie a svojim významom patrí už celé desaťročia k absolútnej svetovej špičke. V oblasti optimálnych

EXTERNÉ A INTERNÉ FITRE logo2-1-2-3-4.gif,

technického zariadenia a širokého výberu príslušenstva spolu s prevzatými značkami
akvárií MPlogo_mp.jpg a termostatov Jägerlogo_jager.jpg
je v popredí inovačného vývoja a stále udáva jeho smer. Technológia nemeckej firmy EHEIM umožňuje vytvárať dokonalé prírodné prostredie a preto sa taktiež používa k premene záhradných jazierok na vysoko funkčné a spoľahlivo fungujúce biotopy.

KONCEPCIAcertif-1.jpg
Tvorivý prístup v oblasti akvaristiky musí byť stále v súlade so zásadou tých najväčších nárokov, ktoré sú aplikované z hľadiska ochrany chovaných rýb. Aby sme tieto najväčšie nároky splnili, je potrebné brať do úvahy odlišné charakteristiky rôznych biotopov, potrebu udržať stálu kvalitu vody a zaručiť ten najvyšší stupeň technickej spoľahlivosti.
Práve z týchto dôvodov je najväčšou prioritou zaistenie zodpovedajúcej nadpriemernej akosti výroby a to aj v súlade s nemeckou priemyselnou normou ISO 9001. Najvyšší management spoločnosti, s pomocou vysoko kvalifikovaných výskumných, vývojových a výrobných tímov a pracovníkov oddelení predaja, je schopný ďalej upevňovať svoje miesto na trhu neustále inovovaných výrobkov najvyššej kvality s vedúcim technickým postavením. Iba takýmto spôsobom sa dá zaručiť, že dnešné tvorivé koncepty sa postarajú o zajtrajší úspech.

FASCINUJÚCE AKVÁRIUM
Milióny majiteľov akvárií sú priamo fascinovaní tajomným vodným svetom. Fantastické scenérie a rozmanitosť farebných tvorov so škálou všetkých dúhových farieb, vytvárajú prierez živou prírodou - harmonický pohľad, ktorý je vždy hlbokým zážitkom.
Dokonale upravené akváriové komplety upútajú pozornosť v každom interiéri. Dizajn, technológia a elegancia zdôrazňujú snahu o tú najvyššiu kvalitu. Akváriá firmy EHEIM sa z týchto dôvodov radia medzi originálne kusy nábytku, ktoré prepožičajú všetkým miestnostiam svoj typický charakter. Sú štýlové, atraktívne a pritom plne funkčné.

KVALITAiso.gif
Všetky elektrické výrobky firmy EHEIM sú testované a certifikované nezávislými inštitúciami. Výrobky firmy EHEIM podliehajú prísnym bezpečnostným kontrolám od vstupu materiálu, cez výrobu až po konečnú distribúciu produktu. Všetky výrobné postupy sú dokumentované bezpečnostnými konzultantmi, pričom výstupná 100 % kontrola uzatvára výrobný cyklus produktu ešte pred tým, ako výrobok príde do obchodu. Z tohto dôvodu sa kladie veľký dôraz aj na upozornenia, týkajúce sa bezpečnosti v návodoch na obsluhu výrobku. Výrobky firmy EHEIM musia pravidelne absolvovať výber prísnych a nezávislých testov, aby zodpovedali požiadavkám bezpečnosti hospodárskych priestorov Európy, USA a Japonska:

  1. CE - všetky zariadenia zodpovedajú európskym smerniciam
  2. VDE GS - bezpečnosť je testovaná prostredníctvom spolku nemeckých elektrotechnikov
  3. TÜV GS - Bezpečnosť testovaná technickým spolkom kontroly
  4. UL, CSA - testované podľa americkej a kanadskej normycert1.jpg
  5. JET Number - testované podľa štandardov japonskej bezpečnosti
  6. DIN 32622 - testované podľa bezpečnostno-technických požiadaviek pre výrobu akvárií.
Týmito certifikátmi firma EHEIM zaručuje bezpečnosť spotrebiteľa, pričom firma EHEIM si udržuje hladinu kvality aj na základe získaného certifikátu DIN EN IS0 9001.

© 2008 Cichlid-Fuljer | cichlid@cichlid.sk | podmienky používania | kontaktný formulár | rss | tvorba web stránok

NAJ.sk