Vločkové krmivá

Brine Shrimp Flake – Artémia vločky doplnkové

 

O.S.I. Brine Shrimp Flakes obsahujú vysoký podiel proteínov z artémie Brine Shrimp a tiež zo živočíšnych zdrojov. Tieto vločky sú ideálnou potravou pre mäsožravé ryby (cichlidy a morské ryby ho obzvlášť obľubujú).

brinorig
2

Spirulina Flakes – Spirulinové vločky doplnkové

 

Vločky O.S.I. spirulina sú nielen vynikajúcim pomocníkom na vylepšenie vyfarbenia, ale riasa spirulina taktiež stimuluje imunitný systém vašich rýb a chráni ich pred gram-negatívnymi baktériami. Gram-negatívne baktérie sú príčinou vzniku mnohých ochorení rýb. Výsledkom používania týchto vločiek sú zdravšie a aktívnejšie ryby.

Cichlid Flakes Basic – Vločky pre cichlidy základné

 

V prirodzenom prostredí sa cichlidy živia viac živočíšnou potravou ako rastlinnou. Práve kvôli ich predátorskej náture sú veľmi aktívne.
O.S.I. CICHLID FLAKES obsahujú vysoké množstvo živočíšnych proteínov, aby uspokojili silné mäsožravé stravovacie návyky väčšiny cichlíd z Afriky, Južnej a Centrálnej Ameriky.

3
4

Freshwater Flake Basic – Vločky pre sladkovodné ryby základné

 

V sladkovodných nádržiach sa obyčajne spoločne chová široké spektrum rýb. Aby boli zabezpečené potreby všetkých rýb v nádrži, je potrebné široké spektrum vitamínov a živín.

Angelfish Flake – Vločkové krmivo základné

 

Pre sladkovodné ryby Angelfish. O.S.I. akváriová potrava vo forme vločiek, je špeciálna formula, ktorá obsahuje všetky nevyhnutné výživné látky, vitamíny a minerály, ktoré potrebujú vaše ryby kvôli svojmu zdraviu a životaschopnosti.

p_aquar_angflk-1-2
p_aquar_vivflk-1

VividColor Flakes Supplemental – Vločky VividColor doplnkové

 

O.S.I VividColor Flakes obsahujú najvyššiu koncentráciu a rozdielnosť prírodných, farbu zlepšujúcich pigmentov, ktoré zabezpečujú krásne a prirodzené zafarbenie vašich rýb. Tieto vločky garantujú prirodzené a bezpečné, nádherné zafarbenie, pretože neobsahujú žiadne hormóny, ktoré by mohli neprirodzene zafarbiť vaše ryby alebo ovplyvniť ich správanie.

Goldfish Flakes Basic – Vločky pre „zlaté rybky“ základné

 

 

„Zlaté rybky“ sú menej aktívne ako ktorýkoľvek iný druh rýb. Majú bezžalúdkový tráviaci systém. Preto O.S.I. vyvinulo Goldfish Flakes s nižším obsahom proteínov a tukov a vyšším obsahom rastlinných vláknin, čo zabezpečuje nižšiu hmotnosť rýb a zdravý tráviaci trakt.

6
7

Marine Flakes Basic – Vločky pre morské ryby základné

 

Morské (často označované ako slanovodné) ryby sú najchúlostivejšie druhy na chov. Vyžadujú rozmanité nenasýtené mastné kyseliny (zložka tukov) a aminokyseliny (tvoria ich proteíny) z oboch rastlinných aj živočíšnych zložiek. O.S.I. MARINE FLAKES majú špeciálne zloženie, tak aby spĺňali potrebu obsahovať oba typy zložiek.

Freshwater Ultra Flake – Kombinované krmivo pre sladkovodné rybky

 

O.S.I Freshwater Ultra Flakes Food je zmesou vločiek Freshwater Flake, vločiek Vivid Color a Spiruliny pre maximalizáciu farebného potenciálu a zdravého života rýb.

8
p_aquar_golduflk-1-2

Goldfish Ultra Flake – Kombinované krmivo pre „zlaté rybky“

 

O.S.I. Goldfish Ultra Flake je kombináciou vločiek O.S.I. GoldfishFlakes, vysoko-vyfarbujúcich vločiek Vivid Color a spiruliny pre maximalizáciu farebného potenciálu a zdravého života rýb.