Náš team

Náš team

Naša rodinná firma sa nachádza v malej dedinke Petrovice (1312) pod veľkými horami a rozľahlými lúkami. Obecný erb má v znaku medveďa. Keď nás navštívite, určite si ho všimnete a je možné, že nejakého živého aj stretnete:)

Petrovice malá dedinka pod veľkými kopcami.

 

 

Naša rodinná firma je stálicou na slovenskom akvaristickom trhu. Sme tím ľudí, ktorí svojej práci naozaj rozumejú.

IMO Fuljer / ŠPECIALISTA NA CHOV AFRICKÝCH CICHLÍD – chová ryby od útleho detstva. Najskôr v zaváraninových fľašiach (kŕmil ich chlebíkom:) Neskôr zdedil 72 litrové akvárium, ktoré  naštartovalo jeho záujem práve o cichlidy. Dnes sa stará o 415 akvárií v našej firme, teda roboty má naozaj dosť. Okrem toho pomáha so servisovaním akvárií našich zákazníkov. Aj keď chová rybky profesionálne už vyše 20rokov, jeho zanietenosť pre nové druhy ho stále neopúšťa. Na Slovensko doviezol veľmi veľa nových a krásnych rýb, ako sú napríklad Metriaclima fainzilberi Maison reefLabidochromis hongi Sweden, Placidochromis phenochilus, Altolamprologus mandarin alebo aj Enantiopus melanogenys.

V slovenskom klube cichlidárov (SKC) obdržal funkciu “hlavný poradca v chove na SVK”. Jeho poslaním je pomôcť vám s chovom, poradiť s výberom rýb do vášho akvária.

A tento fešák som ja IMO fuljer.

Karin Fuljerová / ŠÉFKA, NÁVRH A REALIZÁCIE AKVÁRIÍ, E-shop –  už takmer dve desaťročia navrhuje a kompletuje akvária. Jej zakazníci sú známi športovci, doktori a aj náš pán prezident. Pomôže Vám s výberom akvária, externého či interného filtra, piesku a dekorácie. Na Slovensku zastupuje svetoznáme firmy ako sú HS Smulders, Back To Nature, O.S.I., ale tiež jedno z najlepších svetových krmív pre akvariové ryby DAINICHI.  Jej ruka kontroluje celý e-shop, hlavnou náplňou jej práce je však vedenie firmy ako takej.

Karin Fuljerová

Ondrej Pavlík / OBSLUHA E-SHOP – náš “pracant” ONDREJ je členom nášho tímu už takmer 10 rokov. Vždy vám zodvihne telefón 0948876888.  Pomôže vám s vašou objednávkou v “šope” Akvariumonline.sk Poradí Vám tiež s chovom afrických cichlíd. Nie náhodou má prezývku “KORYTNAČKA”, jeho veľkou láskou sú “turtles” v domácom akvateráriu. Lásku k prírode má v srdci, chodí na ryby. Momentálne však úplne prepadol bicyklovaniu, dennodenne brázdi slovenské cesty a horské chodníky.

Ondrej Pavlík náš pracant.

Janka Snowball / OBSLUHA E-SHOP – je perfektne anglicky hovoriaca citlivá osôbka, ktorá vám bude volať pri vybavovaní, či expedovaní vašej objednávky. Stará sa teda o náš eshop a má prsty tiež v balení balíkov. V prípade vašej osobnej návštevy vám uvarí kávičku, či čaj s anglickou noblesou. Janku milujú hlavne naše mačičky, nedá dopustiť na ich brušká.

Janka Snowball

Marián ŠpánikOBSLUHA CHOVNÉHO ZARIADENIA -pomôže vám so základným výberom rýb a poradí ako a čím rybky nakŕmiť. Každý druh cichlíd vyžaduje iné krmivo a on vie aké. Má v našej firme dôležitú úlohu,  je jediný čo pracuje manuálne 🙂 Čistí akvária, krycie sklá, filtre, stará sa o čistotu v priestore pri rybách. Spokojnosť rybičiek je základom ich zdravia, krásy. Strašne rád športuje, aktívne hráva hokejbal. Okrem toho rád zbiera huby a chodí na ryby. Info pre nezadané ženy: “je stále slobodný”.

KORO Oscár Dóra – STRAŠIDLO 🙂 náš KORÍK bude prvý, ktorý Vás uvíta v showroome. Túto celebritu už poznajú aj v zahraničí. Pár fotiek našich klientov zo zahraničia Anglicko, Poľsko a Česká republika…

Cichlid Fuljer

Dio z Petrovíc, Macho II, Elza z Petrovíc – naše mačičky a kocúrikovia, ktoré robia príjemnú spoločnosť naším hosťom. Majú však nezastupiteľné miesto v udržiavaní “biorovnováhy”, poupratujú všetko čo vidia 🙂

Cichlid Fuljer

 

 

 

× Poradíme Vám ?